Služby a ceník

Svatba

Pro Váš svatební den nabízím dvě varianty spolupráce.
Balíček „půlden“ zahrnuje: dopravu v rámci Prahy a okolí, focení od příjezdu před kostel/radnici, samotný obřad a po něm skupinky svatebčanů a novomanželů podle přání. Dostanete nejméně 150 fotografií v plné velikosti na DVD v dárkovém obalu nebo dárkový USB disk.
Cena 4900,- Doprava 5,-/km

Balíček „celý den“ zahrnuje: dopravu v rámci Prahy a okolí, focení od rána až po svatební zábavu (přípravy nevěsty, odjezd na obřad, skupinky, zvyky, slavnostní oběd, první tanec…), portrétní focení novomanželů. Dostanete nejméně 300 fotografií v plné velikosti na DVD v dárkovém obalu nebo dárkový USB disk.
Cena 7900,- Doprava 5,-/km
Všechny fotografie jsou upravené.

 

Rodina a děti

Newborn neboli nejmenší miminka – Focení u vás doma, ideální věk kolem 14 dnů.
Rodinné focení v přírodě. Vhodné jako dárek babičkám nebo jako památka pro další roky. Fotí se v parku, na hřišti, u bazénu… kdekoliv se vám bude líbit. V ceně je 10 fotografií. Cena od 990,-

Těhotenské focení v přírodě nebo ateliéru. Cena od 990,-

Portréty

Focení v exteriéru zahrnuje asi hodinové focení, retuš 10 fotografií podle vašeho výběru. Každá další + 50,- Dárkově zabalené DVD s obrázky v tiskové kvalitě. Doprava mimo Prahu 5,-/km. Při skupinovém focení cena individuální.
Cena za focení je 990,-

Focení v ateliéru zahrnuje přípravu, asi hodinové focení, retuš 10 fotografií podle vašeho výběru. Každá další + 50,- Dárkově zabalené DVD s obrázky v tiskové kvalitě. Doprava mimo Prahu 5,-/km. Při skupinovém focení cena individuální.
Cena za focení je 1490,-

Reportáž a tanec

Nabízím reportážní focení akcí a oslav. Mám mnohaleté zkušenosti se zachycením tanečních vystoupení i promo focením tanečnic i skupin. V minulosti jsem spolupracovala například s Centrem tance, tanečnicí Dailou, skupinou Garam Masala, Širín dance nebo Vendulka Bollywood dance.

Zpět na portfolio