Služby a ceník

Svatba

Máte dotaz? Ráda vám pomůžu.
Balíček „půlden“ cca 4hod zahrnuje: dopravu v rámci Prahy, focení od příjezdu před kostel/radnici, samotný obřad a po něm skupinky svatebčanů a novomanželů podle přání. Dostanete asi 150 fotografií v plné velikosti na dárkovém USB disku. Posílám doporučeně poštou.
Cena 4900,- Doprava 5,-/km počítá se z Prahy 22

 

Balíček „celý den“ cca 8hod zahrnuje: dopravu v rámci Prahy, focení v rámci celých osmi hodin (obvykle se bez problémů vejdeme od oblékání nevěsty po první tanec). Dostanete asi 300 fotografií v plné velikosti na dárkovém USB disku. Posílám doporučeně poštou.
Cena 7900,- Doprava 5,-/km počítá se z Prahy 22
Fotky dostanete nejpozději do dvou týdnů od svatby. Další přání a úpravy času, počtu fotek a podobně řeším individuálně a nejsou v ceně. Na sociálních sítích zveřejňuji fotky pouze po dohodě s novomanžely. Fotky jsou upravené, ale nepoužívám přehnané retuše ani extrémní kouzla. Váš den zachytím takový jaký byl. Nepište mi tedy o výměnu oblohy nebo nějaké koláže a malůvky. Vaše fotky zálohuji pouze po nutnou dobu.

 

Rodina a děti

Newborn neboli nejmenší miminka – Focení u vás doma nebo v ateliéru. Věk kolem týdne. V ceně je 10 fotografií. Cena od 1490,-
Rodinné focení v přírodě. Fotí se v parku, na hřišti, u bazénu… kdekoliv se vám bude líbit. V ceně je 10 fotografií. Cena od 990,-

Těhotenské focení v přírodě nebo ateliéru. Při focení v ateliéru požaduji zálohu 500,- V ceně focení je 10 fotografií. Cena od 990,-

Portréty

Focení v exteriéru podle vašeho přání. Cena zahrnuje retuš 10 fotografií podle vašeho výběru. Každá další + 50,-
Cena za focení je 990,-

Focení v ateliéru zahrnuje přípravu, asi hodinové focení, retuš 10 fotografií podle vašeho výběru. Každá další + 50,-
Cena za focení je 1490,- Při skupinovém focení cena individuální. U tohoto typu focení požaduji zálohu ve výši ceny pronájmu ateliéru.

Reportáž a tanec

Nabízím reportážní focení akcí a oslav. Mám mnohaleté zkušenosti se zachycením tanečních vystoupení i promo focením tanečnic i skupin. V minulosti jsem spolupracovala například s Centrem tance, tanečnicí Eglal, tanečnicí Dailou, skupinou Garam Masala, Širín dance nebo Vendulka Bollywood dance.

Zpět na portfolio