Svatba

Můj cíl je zapadnout do vašeho svatebního dne, být milá a zachytit atmosféru vaší krásné svatby. Vždy s úsměvem a dobrou náladou.

Balíček „půlden“ (cca 4 hodiny focení) zahrnuje:  focení většinou od příjezdu před kostel/radnici, samotný obřad a po něm skupinky svatebčanů a novomanželů podle přání, ale můžeme se domluvit i na jiném harmonogramu. Dostanete nejméně 100 upravených fotografií v plné velikosti na dárkovém USB disku.
Cena 6900,- 

Balíček „celý den“ (cca 8 hodin focení) zahrnuje:  focení v rámci celých osmi hodin (obvykle se bez problémů vejdeme od oblékání nevěsty po první tanec). Dostanete nejméně 300 upravených fotografií v plné velikosti na dárkovém USB disku.
Cena 9900,- 

Další přání a úpravy času, počtu fotek a podobně řeším individuálně. Fotky jsou upravené, ale nepoužívám přehnané retuše ani extrémní kouzla. Váš den zachytím takový jaký byl. Nepište mi tedy o výměnu oblohy nebo nějaké koláže a malůvky. Fotky zálohuji měsíc po předání, pak záleží na volné kapacitě disku.
Cena dopravy je počítána individuálně 5,-/km a vždy ji znáte dopředu.

Rodina a děti

Rodinné focení v přírodě nebo ateliéru. Samozřejmě také těhotenské focení nebo tematické fotky (vánoce, narozeniny). Cena od 1490,-

Portréty

Focení v exteriéru podle vašeho přání. Cena zahrnuje retuš 5 fotografií podle vašeho výběru. Každá další + 50,-
Cena za focení je 1490,-

Focení v ateliéru zahrnuje hodinové focení, retuš 10 fotografií podle vašeho výběru. Každá další + 50,-
Cena za focení je 2490,- Při skupinovém focení cena individuální. U tohoto typu focení požaduji u nových klientů zálohu.

Byznys portréty fotím buď v dané firmě s vlastní technikou nebo venku ve vhodném prostředí.

Reportáž a tanec

Reportáže z veřejných akcí, sportovních utkání nebo rodinných oslav. Cena podle časové náročnosti individuální.