Svatba

Jako svatební fotograf mám cíl zapadnout do vašeho svatebního dne jako jeden z přátel. Za každých okolností být milá, podpořit vás a zachytit atmosféru vaší krásné svatby. Vždy s úsměvem a dobrou náladou. Budu všude, ale překážet nebudu nikde. Lehce vás navedu při focení, ale nemusíte se obávat složitých manévrů a pózování. Focení se mnou zvládají v pohodě i ti, kteří se neradi fotí. Svatby jsou moje oblíbené téma a těším se na tu vaši. A jak je to s cenou za váš svatební den?

Základní fotografické balíčky jsou:

Balíček „půlden“ (cca 4 hodiny focení) zahrnuje:  focení většinou od příjezdu před kostel/radnici, samotný obřad a po něm skupinky svatebčanů a novomanželů podle přání, ale můžeme se domluvit i na jiném harmonogramu. Dostanete kolem 80 upravených fotografií v plné velikosti na dárkovém USB disku. Cena 6900,- 

Balíček „celý den (cca 8 hodin focení) zahrnuje:  focení v rámci celých osmi hodin (obvykle se bez problémů vejdeme od oblékání nevěsty po první tanec). Dostanete kolem 250 upravených fotografií v plné velikosti na dárkovém USB disku. Cena 9900,- 

Potřebujete jiný časový rámec? Pro vás všechno 🙂 Napište mi a domluvíme individuálně. Vaše svatební fotky zálohuji půl roku po předání, pak záleží na volné kapacitě disku. Po domluvě zajistím i tisk fotografií nad rámec balíčku.

Cena dopravy 10,-/km

Portréty a další

Nabízím focení portrétů v ateliéru i venku. K dispozici je pro vás také mobilní ateliér, který můžu přivézt kamkoliv. Ideální pro byznys portréty zaměstnanců přímo ve firmách. Stačí prostor a zásuvka, například zasedací místnost. Fotky pro sociální sítě, životopis, prezentace a další. Pro individuální kalkulaci mi napište nebo zavolejte.

Konference, eventy, reportáže z akcí

Hledáte fotografa pro vaši konferenci, sportovní den, významnou událost ve firmě nebo jinou příležitost? Přijdu na smluvený čas, ve správném dresscodu a fotky dodám v bleskovém termínu. Profesionální fotograf musí být spolehlivý a v případě potřeby i diskrétní. Nebojte se, nedorazím v kostkovaném tričku a nepolezu po drahých židlích v botách. Spolupracovala jsem na prestižních akcích a ráda doložím reference a spokojené klienty.