Celá alba, galerie z akcí, náhledové ukázkyzuzanamazurova.zonerama.com

Focení bylo naprosto skvělé. Celou dobu pohodová atmosféra a zábava, za jedno setkání jsme toho udělali opravdu hodně. Vhodné i pro lidi jako já, kteří se před foťákem moc jako doma necítí.

Vřele doporučuji. (Petr Juna)

Ať už chcete byznysové foto pro svůj brand, krásné portrétní fotky na památku, přirozené rodinné foto, jedinečnou památku na svůj svatební den, nebo zachycení akce, kterou pořádáte, Zuzka je skvělou volbou! (Vendulka Pánková)

Nechávám u Zuzany fotit sadu fotek mladšího syna každý rok. Vždy dodá přirozené fotky, v pohybu, zachycující individualitu dítěte. V přírodě i ve vnitřních prostorách. Pokaždé spokojenost. Cena příznivá. (Kamila B.)

Vřele všem doporučuji. Zuzka fotila mou svatbu, těhotenské fotky, mého koně, taneční fotky a fotí mé taneční večírky. Spolupracujeme již dlouho. Nej fotografka,co znám! A to jsem jich jako tanečnice zažila hodně. Krásné fotky, skvělá spolupráce, domluva, spolehlivost a pohodová atmosféra při focení. I můj manžel,co se nerad fotí, to díky ní vždy v pohodě zvládl a byl spokojený. (Olga Krajčová)

Zuzka není fotografka, Zuzka je kouzelnice, která zvěční vaší krásu i kdyby jste vypadaly, jak po flámu!!! Umí vystihnout váš pocit, vytáhnout vaší krásu, dosadit vše do sebe tak, že se skoro nepoznáte Je detailista, což samozřejmě při focení není pro modelku občas lehké, ale za ten výsledek to stojí….ani ona nemá pohodlné řemeslo…kdyby jste viděli její pózy při focení, ale pro fotku všechno!!! Už náhledy jsou boží i bez retuše. (Jana Mirjam Křížková)

Moc děkujeme. Svatební focení si užil i ženich. (Karolína Vlčková)

Mám tu čest s ní spolupracovat už dlouhá léta a ať už potřebuji reprezentativní fotky na web, které vystihují mne i moje podnikání, nebo jen fotky pro radost, na kterých se cítím krásná, nebo taneční foto… Vše plyne nenásilně a v příjemné atmosféře, kreativně a i když nevíte, jak si stoupnout, Zuzka vás navede a poradí.

Děkujeme moc za svatební focení. Bylo to super (Markéta Sirová)

Dobrý den, moc děkuji za Vaše focení, měla jste se mnou velkou trpělivost. Byl to pro mně nezapomenutelný zážitek. Cítila jsem se tam jako v nějaké pohádce. Ještě jednou moc děkuji, byla jste úžasná, příjemná a ráda vás doporučím jinde. (Mastejova)

Chtěl bych tu hrozně pochválit Zuzu. Neuvěřitelná náhoda, že všichni milujeme Mini. Přišlo mi to, že na svatbě byla jako další kamarádka než někdo za peníze a to bylo úžasný. (Kristián Kubeš)

Já se k fotkám moc ráda vracím a o to víc je důležité, aby byly na fotkách zachycené i emoce z průběhu eventu. Ne každý fotograf to dokáže, ale tady je to nadšení a radost naprosto skvěle zachycené. (Eva Votápková)